Air Cargo Global prevezme ďalší Boeing 747

Slovenská letecká spoločnosť Air Cargo Global, špecializujúca sa na prepravu nákladu, plánuje počas letných mesiacov rozšíriť svoju flotilu. Podľa našich informácií by sa flotila mala rozšíriť o ďalší Boeing 747-400F, ktorý prevádzkuje v súčasnosti turecká spoločnosť MyCargo Airlines.

 

Malo by sa jednať o lietadlo s výrobným číslom 25075 ktoré u MyCargo Airlines lieta pod registráciou TC-ACJ. Lietadlo bolo vyrobené v roku 1991 pre Air Canadu vo verzii M a v roku 2005 bolo prerobené na čisto nákladnú verziu. Odvtedy lietalo pre Air China Cargo, ACT Airlines či Saudiu, ktorej farby naposledy aj niesla. Medzičasom však lietadlo lieta čisto biele len s malou nálepkou súčasného prevádzkovateľa.  V slovenskom registri by malo lietadlo niesť registráciu OM-ACJ a predbežne sa jeho dodanie očakáva na 11. júla.

 

 

 

Komentáre ( 1 )

  • Hosť - hsae

    Large hair hairstyle hair extensions hair piece, neat big curly hairstyle volume hot, faint without clip in hair extensions losing the sense of style, but also a little retro wave of perm style, full cheap hair extensions drape texture. Own brown hair combed into an all back hairstyle modeling, tied a little thick hair in uk hair extensions the long hair micro-hair ponytail, with motorcycle jacket and sunglasses, handsome.

    0 Like Short URL:

Pridajte váš komentár

Pridaj komentár ako hosť

0 / 1500 Character restriction
Your text should be less than 1500 characters