Ryanair prepravil v Bratislave jubilejných 10 000 000 cestujúcich

Okrúhlych 10 000 000 cestujúcich Ryanairu prešlo Letiskom M. R. Štefánika v Bratislave od 10. októbra 2005 do dnešného dňa. Jubilejná 10-miliónta pasažierka Veronika Mináriková dnes odletela priamou linkou z Bratislavy do Berlína. Letisko Bratislava a letecký dopravca Ryanair si tak dnes pripomínajú historický míľnik v počte vybavených cestujúcich.

Jubilejnú desaťmilióntu pasažierku odmenil pred odletom do Berlína generálny riaditeľ Letiska M. R. Štefánika v Bratislave malou pozornosťou a letecká spoločnosť Ryanair jej venovala bezplatný poukaz na ďalší let.

 

„Ryanair pôsobí na letisku v Bratislave úspešne už takmer 12 rokov. Ďakujeme mu za to, že z nášho najväčšieho letiska a naň prepravil už 10 miliónov spokojných cestujúcich. Ceníme si, že Ryanair je pre nás dlhodobý, férový a stabilný partner, rovnako ako pre slovenský trh. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu do budúcna a na to, že budeme môcť cestujúcim zo Slovenska, no nie len z neho, ponúknuť stále viac nových leteckých spojení,” vyjadril sa generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Letiska M. R. Štefánika v Bratislave Ing. Jozef Pojedinec.

 

Ryanair začal z Bratislavy lietať od 10. 10. 2005. Prvou linkou, ktorú otvoril, bola linka do Milána a z neho. V roku 2005 spolu prevádzkoval 4 letecké linky – Miláno, Londýn-Stansted, Dublin a Frankfurt-Hahn. V súčasnosti, počas letného letového poriadku, ktorý platí od konca marca do konca októbra 2017, prevádzkuje Ryanair z Bratislavy a do nej spolu 20 priamych pravidelných leteckých spojení. Koncom októbra sa do ponuky vrátia lety do izraelského Eilatu-Ovdy a pribudnú aj dve nové linky do Bologne v Taliansku a Solúna v Grécku, obe s frekvenciou 2 x týždenne.

 

„Ryanair s radosťou oslavuje prepravenie 10 miliónov cestujúcich z/do Bratislavy od otvorenia prvého letu v roku 2005. Pri príležitosti prepravenia 10 miliónov pasažierov uvádzame do predaja letenky už za ceny od 9,79 € pre lety v septembri a októbri, ktoré si možno rezervovať do štvrtkovej polnoci (20. júla),“ zhrnula obchodná a marketingová manažérka Ryanairu pre strednú a východnú Európu Olga Pawlonka.

 

 

 

Komentáre ( 1 )

  • Hosť - ufo

    Wizz vymazal už nahodené lety do Tuzly cez W17, znamená to koniec Tuzly?

    0 Like Short URL:

Pridajte váš komentár

Pridaj komentár ako hosť

0 / 1500 Character restriction
Your text should be less than 1500 characters

Najnovšie fotky

Očakávame

No events

Najnovšie komentáre

Hosť - allex
All the passenger want o the good airline for travel in everyplace. Many more companies are working ...
Nice post admin youtube money calculator
birthday cake with name edit option
Zong Ecare
online tr...
Wizz vymazal už nahodené lety do Tuzly cez W17, znamená to koniec Tuzly?
Hosť - Acepahmadfauzi
cara menjadi agen qnc
obat cantengan
obat wajah bengkakl
obat nyeri pergelangan
obat kaki dan ta...
<a href="http://www.acepherbal.com/cara-menyembuhkan-cantengan-secara-alami/">obat cantengan&l...
Hosť - Alex
Dobrý deň, zaujalo ma, že časový rozdiel medzi priletom a odletom lietadla je viac ako 5 hodín. Je t...
Krasna reportaz, dakujem pani.