Pobeda plánuje lety do Karlových VarovSúviciace články

 • S7 Airlines začnú lietať do Viedne

  S7 Airlines začnú lietať do Viedne

  Ruský dopravca S7 Airlines spojí so začiatkom letného letového poriadku Viedeň s moskovským letiskom Domodedovo. Od 26. marca bude na tejto trase lietať 7x týždenne s Airbusom A319. Lety budú vo Viedni pristávať o 17:00 a odlet späť do Moskvy je plánovaný na 17:55. Po vyše ročnej prestávke tak nahrádza na tejto linke skrachované Transaero. Je možné že nová linka bude mať vplyv aj na obsadenosť letov ruského nízkonákladového dopravcu Pobeda, ktorý prevádzkuje lety z Moskvy do Bratislavy, pričom značná časť cestujúcich pokračuje autobusovým spojením ďalej do Viedne. Nové lety S7 Airlines však môžu pre cestujúcich predstavovať cenovo dostupnú a hlavne priamu alternatívu k letom Pobedy.

  Pobeda spustila predaj na leto, dočasne zníži frekvencie

  Pobeda spustila predaj na leto, dočasne zníži frekvencie

  Ruský nízkonákladový dopravca tento týždeň spustil predaj leteniek na obdobie letného letového poriadku. Ako sme spomínali v našom predchádzajúcom článku, lety budú prevádzkované 7x týždenne v mierne upravených letových časov. Počas obdobia od 29. mája do 18. septembra bude počet frekvencií znížený a linka bude prevádzkovaná len v utorok, štvrtok a sobotu. Táto redukcia však nemá nič dočinenia s vyťaženosťou linky do Bratislavy, ale je spôsobená tým, že Pobeda bude v lete prevádzkovať lety do prímorských letovísk, o ktoré je v tomto období v Rusku značný záujem. Frekvencie pritom Pobeda redukuje aj na iných linkách - napr. Moskva-Kolín príde o 2 lety týždenne, linka do Milána bude s najväčšou pravdepodobnosťou dokonca k 15. máju úplne zrušená.

  Pobeda zahájila lety do Bratislavy

  Pobeda zahájila lety do Bratislavy

  Ruský nízkonákladový dopravca Pobeda dnes zahájil lety do Bratislavy. Jedná sa o prvý medzinárodný let Pobedy, ktorá doteraz prevádzkovala len vnútroštátne lety v rámci Ruska. Od dnešného dňa bude Pobeda prevádzkovať lety do Bratislavy denne, pričom prílet z moskovského letiska Vnukovo bude o 13:45 a odlet o 14:15.

 • Pobeda zahájila predaj leteniek do Bratislavy

  Pobeda zahájila predaj leteniek do Bratislavy

  Ruský nízkonákladový dopravca Pobeda dnes otvoril predaj leteniek na linku z Moskvy do Bratislavy. Najlacnejšiu cenu letenky vrátane poplatkov dopravca propaguje na úrovni 999 rubľov (cca 15 EUR), avšak v reále sa dá nájsť najlacnejšia jednosmerná letenka zatiaľ na úrovni 39,84 EUR vrátane poplatkov, najlacnejšia spiatočná letenka sa dá zakúpiť za 79,68 EUR. K tejto sume je však nutné zarátať poplatky za príručnú batožinu alebo na podanú batožinu. V reále tak suma rýchlo prekročí hranicu 100 EUR a pokiaľ cestujete s jednou príručnou a jednou podanou batožinou, dostanete sa na úroveň 151,69 EUR.

  Pobeda začne do Bratislavy lietať od 1. Decembra

  Pobeda začne do Bratislavy lietať od 1. Decembra

  Ruský nízkonákladový dopravca začne do Bratislavy lietať z moskovského letiska Vnukovo od 1. decembra. Od tohto dátumu by Pobeda mala do Bratislavy lietať denne, pričom podľa našich zdrojov je v pláne v budúcnosti navýšenie frekvencií až na 10 letov týždenne. Ako sme už avizovali, ceny leteniek budú začínať už pri sume 150 EUR za spiatočnú letenku vrátane letištných poplatkov. Oficiálne spustenie predaja sa očakáva v najbližších dňoch.

  Pobeda plánuje lety do Karlových Varov

  Pobeda plánuje lety do Karlových Varov

  Ruská nízkonákladová spoločnosť Pobeda plánuje lety z Moskvy do Karlových varov. Vyplýva to zo žiadosti dopravcu zaslanej Rosaviatsii. Podľa nej Pobeda vyžiadala povolenie na prevádzku až siedmych týždenných letov na letisko v známom českom kúpeľnom meste, ktoré je v Rusku veľmi populárne.  Pobeda tak pokračuje v svojej expanzií na zahraničné trhy, kedy v posledných mesiacoch spustila lety do Bratislavy, Milána a Kolína nad Rýnom. 

 • Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý
Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť
Powered by Komento