Letecký útvar MV prevzal Airbus 319Komentáre ( 4 )

 • Na to čo sa v tomto štáte rozkradne, mohli kúpiť aj nové lietadlá, treba aj na leasing. Nie som zástanca kupovania dvadsaťročných lietadiel, ktoré aj tak budú musieť po svojej životnosti nahradiť.

  0 Like Short URL:
 • Hosť - míša

  Myslím si, že si alespoň Vaše vláda nehraje, že má na nové. Aby mi papaláši lítali v posledním modelu éra a nebylo na penze by mě krklo více. Tohle vnímám spíš jako zodpovědný krok. Buďte rádi.

  0 Like Short URL:
 • Hosť - Robert

  Taky vnímám pořízení staršího A319 jako celkem zodpovědný krok... Jen mi není jasné k čemu budou další dva Fokkery 100. Píšete, že nahradí dva Jak-40, ale přeci jenom je to větší letadlo. Nestačil by Slovensku jeden A319 a jeden menší bizjet?

  0 Like Short URL:
 • Hosť - Marek

  Myslím si, že krok to bol zodpovedný, ale už o rok bude musieť lietadlo podstúpiť štandardnú 12-ročnú a 6 ročnú prehliadku, ktorá je z tých drahších a dúfajme, že predchádzajúci operátor prevádzkoval a servisoval lietadlo poctivo. Prípadné nálezy môžu byť tiež poriadne drahé. Zasa výhodou je, že by malo byť po generálke podvozkov, ktorá sa štandardne robí po 10-tich rokoch.

  0 Like Short URL:
Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť
Powered by Komento