Maďarský nízkonákladový dopravca Wizzair od 23. júna začne pravidelne lietať medzi Košicami a Tel Avivom. Linka bude prevádzkovaná 2x týždenne, počas letného letového poriadku vždy v pondelok a piatok, od začiatku zimného letového poriadku to bude vždy v stredu a nedeľu. Linka je už v predaji na stránke dopravcu a ceny jednosmernej letenky začínajú už na úrovni 34,99 EURAuthor:

Maroš MarkoSúviciace články

 • Wizzair ohlásil novú linku z Košíc do Kolína

  Wizzair ohlásil novú linku z Košíc do Kolína

  Maďarský nízkonákladový dopravca Wizzair dnes ohlásil na tlačovej konferencii novú linku z Košíc do Kolína nad Rýnom . Linka bude prevádzkovaná od 25. júna 2 krát týždenne. Počas letného letového poriadku to bude vždy v štvrtok a nedeľu a od zimného letového poriadku to bude vždy v pondelok a piatok. Letenky sa budú dať kúpiť už za príjemných 19.99 EUR na stánke dopravcu už dnes.

   

  Letový poriadok

   

  Košice - Kolín ---4--7  W67683  06:00  08:00 A320

  Kolín - Košice ---4--7  W67684  08:30  10:30 A320

   

  Wizzair spojí od júna Košice s Tel Avivom

  Wizzair spojí od júna Košice s Tel Avivom

  Maďarský nízkonákladový dopravca Wizzair od 23. júna začne pravidelne lietať medzi Košicami a Tel Avivom. Linka bude prevádzkovaná 2x týždenne, počas letného letového poriadku vždy v pondelok a piatok, od začiatku zimného letového poriadku to bude vždy v stredu a nedeľu. Linka je už v predaji na stránke dopravcu a ceny jednosmernej letenky začínajú už na úrovni 34,99 EUR

  Prvý rok spoločnosti Wizz Air v Bratislave

  Prvý rok spoločnosti Wizz Air v Bratislave

  Letecká spoločnosť Wizz Air oslavuje prvý rok pôsobenia na letisku v Bratislave. Nielen pri tejto príležitosti sa v piatok 10.marca konala tlačová konferencia na letisku Bratislava za účasti komunikačnj manažérky Wizz Air - p. Soriny Ratz a generálneho riaditeľa Letiska M.R.Štefánika - p. Ivana Trhlíka. Dôvodov na tlačovú konferenciu dnes bolo hneď viacero - okrem ohlásenia novej linky z Bratislavy do Sofie sa konal zároveň aj inauguračný let na linke z rumunského Klužu do Bratislavy.

   

 • Wizzair ohlásil v poradí 6. linku z Bratislavy

  Wizzair ohlásil v poradí 6. linku z Bratislavy

  Maďarský nízkonákladový dopravca Wizzair dnes v Bratislave usporiadal tlačovú konferenciu, na ktorej zhodnotil svoj prvý rok v Bratislave a tiež slávnostne privítal prvý let na linke z rumunského Cluj-Napoca do Bratislavy. Zároveň ohlásil svoju ďalšiu expanziu. Po tom, čo ohlásil postupne linky do Skopje, Kieva, Tuzly, Cluj-Napoca a Varšavy, dnes ohlásil aj novú linku z Bratislavy do Sofie. O tejto destinácii sa v kuloároch povrávalo už dlhšie a pôvodne bolo plánované že bude prevádzkovaná už od leta 2016.

  Wizzair bude lietať z Bratislavy do Transylvánie

  Wizzair bude lietať z Bratislavy do Transylvánie

  Wizzair pokračuje v pridávaní nových liniek z Bratislavy a od 10. marca ju spojí s rumunským mestom Kluž - Napoca. Linka bude prevádzkovaná 2x týždenne a to klasicky - v pondelok a piatok. Letenky na linku by mali byť v predaji od dnes 13. decembra, pričom ceny jednosmerných leteniek začínajú na úrovni 19,99 EUR. 

   

  Letový poriadok:

  Cluj - Bratislava  Bratislava - Cluj
   1---5--  W63345  06:50 07:05 A320  1---5--  W63346  07:35 09:55 A320

   

   

  Turkish Airlines zvýši počet letov do Košíc

  Turkish Airlines zvýši počet letov do Košíc

  Turkish Airlines sa po ťažších začiatkoch začína na linke z Košíc do Istanbulu dariť a tak od 15. januára navýši počet letov z troch na štyri týždenne. Po novom tak bude lietadlo tureckého dopravcu z Košíc odlietať v pondelok, utorok, piatok a nedeľu.

   

 • Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý
Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť
Powered by Komento