Počas posledných dní sa mi podarilo upraviť niektoré veci na stránke a tak postupne môžem začínať pridávať obsah. V prvom rade bola upravená fotogaléria a každý registrovaný užívateľ už môže do galérie nahrať vlastné fotografie. Poprosím predtým než začnete s uploadom fotiek, prečítajte si pozorne pravidlá pre upload.

Pre začiatok som do fotogalérie nahral prvých 50 fotografii, dúfam že sa budú páčiť. Viem že pri zobrazovaní sa ešte nesprávne zobrazuje typ lietadla, toto bude upravené v najbližších dňoch. Neskôr tento týždeň sa budem snažiť v uploade pokračovať a nahrať ďalšiu sadu fotiek.

V sekcii Visitors tiež nájdete informácie o špeciáloch ktoré sa ukázali v Bratislave od začiatku tohto roku až do konca septembra. Visitors budú pravidelne aktualizovaný za čo by som chcel poďakovať Petrovi Pšenicovi ktorý ich sleduje priamo u zdroja :-) .

Funkčné je už aj diskusné fórum, opätovne len pre registrovaných užívateľov. Pre začiatok sú tu prvé úvodné kategórie, v najbližších dňoch pridám ďalšie.

V sekcii Články pribudnú všetky časti o histórii slovenského letectva ktoré nájdete aj na mojom blogu na Sme.sk a konečne aj finálna časť o konci SkyEurope. V budúsnosti sem pribudnú trip reporty eventuálne iné články. Ak máte chuť prispieť, tak ma neváhajte kontaktovať.

V najbližších dňoch pribudne ešte obsah do kategórie Airport Info kde nájdete informácie o letiskách na Slovensku, v Čechách, Rakúsku a iných krajinách. Bude sa jednať o základné informácie pre spotterov - ako sa dostať na dobré foto miesta.

Pokiaľ máte nejaké pripomienky alebo návrhy na zlepšenie, tak mi pošlite PM alebo e-mail

 

MarosBTS