Pravidlá pre upload fotiek

Na stránku môžu nahrávať fotky len registrovaný užívatelia. Ak chcete nahrať svoju fotku, v prvom rade sa teda buď registrujte, alebo sa prihláste na stránku prostredníctvom profilu niektorej z podporovaných sociálnych sietí.Prístup na upload následne nájdete v hornom menu alebo vo fotogalérii cez panel užívateľa.

 

Predtým než začnete nahrávať Vaše fotografie, prečítajte si dole uvedené pravidlá a žiadame Vás o ich dodržiavanie:

 

- Sme portál o lietadlách a o letectve. Vo fotogalérií máme limitovaný priestor a preto budú akceptované len fotky zobrazujúce lietadlá. Nemáme záujem o fotky napr. cateringu, letušiek, terminálov a podobných vecí. Tieto budú zverejnené len pokiaľ sú súčasťou článku, trip reportu alebo informácii o letisku. 

 

- Prioritne máme záujem o civilné dopravné a nákladné lietadlá ako aj o vojenské lietadlá. Naopak, nemáme záujem o napr. general aviation, takže vetrone a alebo malé Cessny či Pipre nám prosím nezasielajte. Minimálna veľkosť lietadla ktoré akceptujeme je Metro IV, L-410, u prúdových je to ERJ-135/CRJ.

 

- Fotky by mali byť jasné, ostré a dobre nasvietené. Vieme že nie každý má foto výbavu za tisíce EUR a takisto vieme že nie vždy je možné fotiť za ideálneho počasia. Napriek tomu však fotky ktoré nebudú spĺňať naše kritériá nebudú akceptované, eventuálne môžu byť zverejnené len dočasne.

 

- „Umelecké“ fotky napr. pri západe slnka, proti svetlu môžete uploadovať do sekcie zaujímavosti, avšak budeme k nim patrične kritický nakoľko sa nejedná o náš primárny záujem.

 

- Pred uploadom si prosím pozrite koľko fotiek daného lietadla/typu/spoločnosti sa už vo fotogalérii nachádza. Nepotrebujeme mať v databáze 100 rovnakých fotiek Ryanairu. 

 

- Pri každej fotografii je nutné vyplniť leteckú spoločnosť, typ, registráciu a letisko kde bola fotka urobená. Pokiaľ sa spoločnosť, typ alebo letisko nenachádza v zozname, tak ich treba zvoliť zo zoznamu Not listed / Unknown. Admin následne spoločnosť doplní a urobí patričnú úpravu aj pri nahranej fotke.

 

Parametre fotografií:

 

-  Fotky sa na stránke zobrazujú v rozlíšení max 1240x826 pixelov, odporúčam preto uploadovať fotky už v tomto rozlíšení

- Povolený je len pomer strán 3:2

-  Maximálna veľkosť súboru sú 2 MB, nakoľko priestor na disku je v súčasnosti limitovaný je vhodné pred nahratím fotku zmenšiť

-  Podporovaný je len formát JPG

 

Zverejňenie fotografií

 

Nahrané fotografie musia prejsť schvalovacím procesom. V prípade že nebudú zodpovedať hore uvedeným kritériám, budú zamietnuté. V tomto prípade Vám admin pošle správu s dôvodom pre ktorý bola fotografia zamietnutá. Schvaľovanie prebieha poväčšinou v priebehu pár hodín, avšak admin si vyhradzuje právo zverejniť fotografiu v neskoršom termíne. 

 

 

 

 

  • Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý

Pridajte váš komentár

Pridaj komentár ako hosť

0 / 1500 Character restriction
Your text should be less than 1500 characters

Najnovšie fotky

Najnovšie komentáre

The replica watches were handcrafted, complicated, and designed with a very classic aesthetic. They ...
One of biggest misconceptions about Rolex is that machines build their cheap rolex watches. The rumo...
That he wanted various replica handbags uk for his wife, varying in size for different occasions and...
Celebrities started endorsing the product but not through sponsorship or advertisement deals but by ...
when she began appearing in longchamp outlet advertising campaigns.Several years later, she collabor...
Hosť - Maxwell
Rossiya airline is the really good because they provide the good facilities. Through the essay write...
Krasna reportaz, dakujem pani.