Dnešným dňom prichádza na stránke k viacerým zmenám. Tú najväčšiu si všimnete hneď na úvodnej stránke, ktorá je oddnes optimalizovaná na rozšírenie 1280 pixelov. Túto zmenu sme urobili vzľadom k tomu že takmer 90% návštevníkov stránky používa monitor s rozlišením rovnakým alebo väčším ako 1280 pixelov na šírku.

Táto zmena nám umožní výrazne zvýšiť kvalitu fotografií v galérii. Od dnes je maximálne rozlíšenie fotiek v galérii 1240 pixelov na šírku (doteraz 1024 pixelov), zároveň sa mení aj veľkosť thumnailov na šírku 280 pixelov. Fotky v databáze sme upravili do vyššieho rozlíšenia pokiaľ to bolo možné. Fotky nahraté už v rozlíšení 1024 pixelov zostali nedotknuté.

Na stránke prebiehajú naďalej zmeny, určite ste si všimli nové buttony pre zdielanie obsahu na Facebooku či Twitteri. Ako sa hovorí - kto nič nerobí, nič nepokazí, pri zmenách dnes (11.11.) v noci sa mi podarila menšia chyba čo spôsobilo pád stránky. Došlo tým k vymazaniu komentárov k tomuto článku, fotky v galérii sa mi podarilo vložiť späť do databázy a mali by sa zobrazovať.

Pokiaľ budete mať nejaké problémy s novou stránkou, dajte mi prosím vedieť.