Je záver roka a spoločnosti a letiská postupne finalizujú letový poriadok na leto 2015. Výnimkou nie je ani viedenské letisko a nateraz môže potvrdiť dve nové spoločnosti ktoré budú v lete z rakúskeho hlavného mesta lietať.

Prvou je Air Moldova, ktorá po niekoľkoročnej prestávke opäť začne prevádzkovať lety z Kišiňova do Viedne a to každý pondelok, stredu a piatok. Prílet linky bude o 14:30 a odlet o 15:20. Na linku bude nasadzovaný Embraer 190.

Druhou novinkou budú lety nemeckej spoločnosti TuiFly, ktorá vstúpi do priamej konkurencie s FlyNiki na letoch do Grécka. Konkrétne bude prevádzkovať lety z Viedne na Rhodos, Kos, Krétu a Korfu. Tento krok je zaujímavý hlavne vzhľadom k tomu že TuiFly sa priamej konkurencii so skupinou Air Berlin skôr vyhýbala a to aj vzhľadom k tomu, že Air Berlin si od TuiFly prenajíma formou wet leasu hneď viacero Boeingov 737. Podľa najnovšich správ však Air Berlin chce tento prenájom pre jeho nevýhodné podmienky čo najskôr ukončiť. TuiFly sa tak pustila do konkurencie práve na klúčových linkách FlyNiki z Viedne.